Potrzebujesz szkolenia dla firmy?

Jakie szkolenia prowadzimy?

Omawiamy najczęściej spotykane agresję w życiu codziennym. Mówimy tu o atakach werbalnych oraz fizycznych takich jak szantaże rabunkowe, pobicia czy ataki na tle seksualnym.

Uzbrajamy kobiety w siłę mentalną oraz techniki samoobrony. Wierzymy, że dopiero taka synergia zwiększa szanse kobiety w sytuacji zagrożenia i konfrontacji z dużo większym i silniejszym od siebie przeciwnikiem.

Szkolenie prowadzone przez wojskowych jednostek specjalnych. „Aktywny Strzelec” to zamachowiec, który ma na celu zabicie możliwie największej liczby ludzi w jak najkrótszym czasie. Napastnikowi zależy na rozgłosie, więc nie negocjuje, nie bierze zakładników. Atak trwa średnio 10-15 min, więc nie można liczyć na pomoc ze strony służb. Nasze szkolenie przygotowuje na takie sytuacje. Uczymy zasad postępowania.

To nie jest kolejny cykl nudnych kursów BHP! Nasze szkolenie prowadzą medycy jednostek specjalnych. Skupimy się na wypadkach komunikacyjnych i udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Grupę dzielimy na drużyny. Każda grupa ma za zadanie stworzyć „trauma room” i przyjąć poszkodowanych z wypadku. Pozwalamy na teamwork: wyznaczenie lidera, medyków i zespół transportowy. Po symulacji instruktorzy omawiają wszystkie stacje i podsumowują wyłaniając zwycięzców.

Trenujemy rozwiązanie niebezpiecznych sytuacji w i przy samochodzie. Mówimy tu o bezpieczeństwie kierowcy i współpasażerów. Pokazujemy co robić, a czego nie robić. Rozpatrujemy sytuację agresywnych kierowców, wysiadających z samochodu, próby wyciągnięcia z auta, próby kradzieży auta itp.

Wyjazdy prowadzone przez wojskowych jednostek specjalnych. Pokazujemy jak przetrwać w trudnych warunkach. Zakres szkolenia jest do ustalenia …., ale wyobraź sobie jeden ze scenariuszy: Ty i Twój zespół zakładacie obozowisko w Bieszczadach.

Regularne treningi samoobrony w siedzibie Twojej  firmy.

Szyjemy na miarę! Skontaktuj się z  nami i powiedz: jakiego szkolenia szukasz? Może będziemy mogli pomóc.

CO ROBIMY?

Prowadzimy szkolenia z szeroko pojętego „bezpieczeństwa osobistego”.Uzbrajamy

w umiejętności i wiedzę: jak bronić się przed przemocą werbalną lub fizyczną. Każdy z nas może paść ofiarą zachowań patologicznych na ulicy, w komunikacji miejskiej i innych miejscach publicznych. Staramy się odwzorować możliwy scenariusz i uczymy jak doprowadzić do szczęśliwego, bezpiecznego zakończenia.

JAK?

Szkolimy w formie teoretycznej i praktycznej. Prezentujemy zbiór zasad prewencyjnych oraz uczymy nawyków, które wspierają poczucie bezpieczeństwa. Konfrontacja fizyczna jest dla nas ostatecznością, gdy wszystkie poprzednie kroki zawiodły.

DLACZEGO?

Nauczanie, uzbrajanie w umiejętności i uświadamianie zagrożeń jest naszą misją.Każdego dnia media dostarczają wiadomości o brutalnych atakach, napadach rabunkowych i gwałtach. Każdy z nas może być narażony na udział w jednym z nich.Dlatego ważne jest działanie prewencyjne-zależy nam, aby nasi podopieczni czuli się bezpieczni i pewni swoich umiejętności.